Sunucu Çözümleri
Sunucu Çözümleri
Sunucu Çözümleri

Kesintisiz Bir Sistem İçin Birlikte Çalışmaya Başlayalım.

Sunucu Çözümleri hizmetimiz ile birlikte kurumunuz için gerekli olan sunucu projelendirilmesi, kurulumu ve tedarik aşamalarını sağlıyoruz. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik analizler ile projelendirme gerçekleştiriyoruz. Projelendirme aşamasında sizler için en uygun sunucu ve donanımlarını belirliyoruz. Sunucu Çözümleri olarak bu işlemlerden sonra marka bağımsız olarak sektörün öncü markalarında sahip olduğumuz partnerlikler ile sunucu tedariklerini gerçekleştiriyoruz.

Tecrübeli ekibimiz sizler için tedarik edilen sunucunun kurulumunu projeye uygun bir şekilde yaparak kullanıma hazır hale getiriyor. Bunun yanında sunucular için gerekli güncelleştirmeler, arızaların giderilmesi ve bakımı gibi tüm konularda da destek sağlıyoruz. Sağladığımız hizmetler ile sunucularınız maksimum seviyede kesintisiz bir şekilde çalışabiliyor. Bu sayede sunucu performansınız düşmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.
Kesintisiz Güç

Sunucu Kurulumu, Bakımı ve Destekleri Konusunda İşletmelere Güç Veriyoruz.

İşletmenizin, kritik sistemlerin ve verilerin güvenliğini sağlama konusunda yardıma ihtiyacı varsa ihtiyacınız olan sunucu donanımı ve işletim sistemlerini uzman ekibimiz ile birlikte sizlere sağlayalım. İş akış senaryolarınızın gerektirdiği donanım, işletim sistemleri ve sunucu rolleri gibi tüm yapılandırmaları gerçekleştirerek, kesintisiz bir iş akışı için yüksek performans ve desteği sizler için gerçekleştirelim.
Netgrap olarak sunucularınızda ki arızalar ve bakımlar için 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde destek sunmaktayız. Sistem sorununuza anında müdahaleler ile çözüme kavuşturarak iş akışınızın devam etmesini sağlıyoruz.
İhtiyaçlarınıza uygun sunucuları sizlere özel olarak konfigürasyon etmekteyiz. Marka bağımsız olarak tüm alternatifler üzerinden projelendirme yaparak, sisteminiz üzerinde en etkili performansı sağlayacak sunucuların tedarik ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Tüm işletmelerin ihtiyaçlarına uygun sunucu tedariği ve desteği ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tower sunuculardan rack sunucuların konfigürasyonları, kurumları, rollerin yapılandırılması gibi tüm konular hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Sonraki Adımı Atmaya
Hazır mısınız?