SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama Motorlarında
Üst Sıralarda Olun!

Arama motoru optimizasyonu alanında çözüm sağlayan SEO hizmetimiz ile arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alın ve potansiyel müşterilerinize daha fazla erişim sağlayın. Web sitenizi analiz ederek anahtar kelimeler çıkarıyoruz. Algoritmalar ile dijital pazarlama kararları veren ve uygulayan SEO sistemi kurguluyoruz. Bu doğrultuda organik site trafiğiniz, dönüşüm oranınız, marka bilinirliğiniz ve kullanıcılarla etkileşim oranınız yükseliyor. SEO Hizmetimizle markanız arama motorlarında en üst sıralarda çıkarak daha fazla kullanıcının siteye girişini sağlar.

Markanızı İleriye Taşıyalım.

Hedef Kitle Belirleme

Sektöre uygun anahtar kelime analizi aranma hacmi yüksek kelimelere odaklanılarak yapılır.

Kullanıcı Kazanımı

Web sitenizde kullanıcı deneyimi esas alınarak site içerisindeki etkileşim kontrolleri sağlanır.

Davranış Ölçümleme

Kullanıcı davranışları ipuçları verir. Bu yüzden optimizasyonlar kullanıcı analizleri doğrultusunda yapılır.

Geri Dönüş

Kullanıcının odaklandığı ürünleri/hizmetleri ön plana çıkartarak dönüşümün arttırılır.

Satışlarınızı Artırın

E-Ticaret Siteleri İçin SEO’nun Önemi

E-ticaret pazarlama stratejileri arasında SEO, çok önemli bir konumdadır. İşletme ne kadar büyük olursa olsun başarılı bir e-ticaret için SEO’ya her zaman ihtiyaç duyulur. SEO, e-ticaret mağazasının devasa arama motoru havuzunda dikkat çekmesi ve milyonlarca site arasında görünür olmasını sağlar.

E-ticaret sitesi hedef kitle tarafından görülmüyorsa online mağazanın bir anlamı olmayacaktır. E-ticaret mağazası Google’ın ilk sayfasında yer almazsa Google’dan herhangi bir trafik almayacaktır. Bu sebeple SEO, e-ticaret sitesinin görünürlüğünü ve çevrimiçi trafiğini artırmak için anahtar bir terimdir. Çeşitli optimizasyonlarla e-ticaret sitesinin arama motorlarındaki sıralamasını iyileştiren SEO, hedef kitlenin online mağazayı kolayca bulmasına yardımcı olur.

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi pozisyona gelmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Yapılacak SEO çalışmaları ile web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması ve buna paralel olarak arama sonuç sayfası (SERP) pozisyonunun iyileşmesi hedeflenmektedir.

SEO’ya uygun düzenlenmiş bir web sitesi, diğer sitelerin arasından sıyrılarak arama sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan site sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

SEO, internet sitenizin arama motoru sonuç sayfasında daha yüksek sıralamalar elde etmesi için gerçekleştirilen çalışmalar bütünüdür ve Sempeak’in SEO hizmeti de rakip analizinden sektör analizine, site içi SEO optimizasyondan teknik optimizasyona kadar pek çok maddeyi içerisinde barındırır.

SEO hizmeti yalnızca bir kez alınarak çözülecek bir konu değildir. Teknolojinin gelişmesi ve değişmesiyle SEO uygulamaların dinamikleri de değişiklik göstermektedir. Web sitenizi güncel halde tutabilmek ve ön sıralarda kalmasını sağlamak için düzenli olarak bir ajansla çalışmanız gerekmektedir. Aynı zamanda web sitenizin ihtiyaçlarına göre de bu SEO süresi değişebilmektedir.

SEO hizmetlerinin hiçbirinde tam olarak garanti verilemez. Özellikle ilk sıraların garantisi ve kelime uygunluğu garantisi verilmemektedir. Öte yandan SEO uygulaması aslında bir süreçtir ve bu sebeple süreç içerisinde web siteniz çok daha iyi bir noktaya ilerleyecektir. 

SEO hizmetinde fiyatlandırma pek çok farklı hususa göre değişiklik gösterir. Projenin ihtiyaçları, teknik durumu, büyüklüğü, hedefleri ve tüm bunları sağlamak için gereken danışman & saat hesabı SEO fiyatlarını belirleyen temel etkenlerdendir.

Markanızı Arama Motorlarında
Ön Sıralara Taşıyalım.