Bulut Çözümleri

Verileriniz İçin En İyi Saklama Yöntemini Belirleyin.

Bilgi işlem hizmetlerinin tamamını kapsayan Bulut Çözümleri ile sunucu, depolama, veri tabanı, ağ, yazılım, analiz ve makinesi dahil bulut çözümü sağlanarak daha hızlı inovasyon, esnek kaynaklar ve ekonomik ölçeklendirmeyi amaçlıyoruz.

İşletim maliyetleriniz düşer, verimlilik artar.

Planlama ve bütçeleme ile IT sisteminiz gelişir.

Microsoft Azure ile bulut platformu, günümüzün sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek üzere yeni çözümlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 200’den fazla ürün ve bulut hizmetinden oluşur. Tercih ettiğiniz araç ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamalar oluşturularak hızlı ve güvenli işlemler yapın.

Bilgi işlem gücü, veritabanı depolaması, içerik teslimi özelliklerine veya diğer işlevlere ihtiyaç duyduğunuzda Amazon AWS ile daha yüksek esneklik, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik ile özgün uygulamalar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yerel bulut uygulamalarının öne çıkan özelliği en iyi şekilde optimize edilebilmesidir. Bulut ölçeği ve performansı en iyi şekilde planlanabiliyor. Yerel bulutun mimarisi mikro hizmetlere dayanmaktadır. Bu sayede yönetilen hizmetler aktif bir şekilde kullanılarak güvenli bir şekilde piyasaya daha hızlı girme ve sürekli teslim avantajı elde edilebiliyor.

Bulut Servislerinin Gücünden En İyi Şekilde Yararlanın!

Hibrit bulut iş yüklerinde güvenlik yönetimini birleştirin ve gelişmiş tehdit korumasını etkinleştirin.

Olağanüstü durum kurtarma senaryoları ile birlikte işlerinizin durmaksızın yürümesini sağlayın.

Kesintinin kabul edilemeyeceği görev açısından kritik sistemlerde iş sürekliliğini sağlayın.

Bulut Servislerini Neden Tercih Etmelisiniz?

Bulut hizmetlerimiz ile: Maliyet, performans, güvenlik, hız, verimlilik avantajlarını kapsayacak şekilde en iyi faydayı veriyoruz. Bu alanları kapsayan bütün süreçlerde daha güvenli bir sistem ile ekonomik kaygı gözetmeksizin esnek çalışma imkanı elde edebileceksiniz. Böylece mevcut iş düzeninizin en verimli şekilde kullanılması için gerekli altyapı iyileştirmeleriniz gerçekleşmiş oluyor. Alanında uzmanlaşmış personelimiz ile ihtiyacınız olan Bulut Çözümünü en iyi şekilde analiz ederek en hızlı bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Altyapınız ITIL deneyimlerine ve ISO 20000, ISO 27001 gibi uluslararası standartlara uygun olarak yönetilir.

Çıkabilecek sorunlara anlık olarak müdahale edilerek sistem kesintilerinin önüne geçilir.

Geçiş ve Modernizasyon İşlemlerinizi Hızlandırmak İçin Bize Ulaşın.